Каструля IKEA Oumbarlig 103.245.46
Фото 6 |
IKEA Oumbarlig 103.245.46 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA Oumbarlig 103.245.46
Каструля з кришкою IKEA СЕНСУЕЛ нержавіюча сталь, 4 л 103.245.46 | 3 526 грн. |
ІКЕА (Ікея) Каструля із кришкою SENSUELL, 103.245.46 | 3 483 грн. |
Каструля з кришкою IKEA SENSUELL 4 л (103.245.46) | 3 684 грн. |
Каструля з кришкою IKEA SENSUELL 4 л 103.245.46 | 3 011 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →