Мишка
iMICE E-1800
Відео 1Фото 2 |
iMICE E-1800 2020 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iMICE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iMICE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iMICE E-1800
Комп'ютерна бездротова мишка iMICE E-1800 АБС пластик | 351 грн. |
Комп'ютерна бездротова мишка iMICE E-1800 Чорна | 337 грн. |
Комп'ютерна бездротова мишка iMICE E-1800 Чорний | 336 грн. |
Комп'ютерна бездротова мишка iMICE E-1800 USB-адаптер | 336 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →