Камера відеоспостереження Imou HAC-TA21P 3.6 mm
Відео 2Фото 2 |
Imou HAC-TA21P 3.6 mm 2021 рік |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imou 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imou.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imou HAC-TA21P 3.6 mm
Imou HDCVI камера HAC-TA21P (3.6 мм) 99-00003456 | 849 грн. |
Внутрішня 2Мп HDCVI відеокамера Imou з ІЧ підсвічуванням HAC-TA21P (3.6мм) | 720 грн. |
Камера HAC-TA21P (3.6мм) 2Мп HDCVI відеокамера Imou з ІЧ підсвічуванням | 738 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →