Душовий набір Imprese Hydrant ZMK031806100
Imprese Hydrant ZMK031806100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Hydrant ZMK031806100
Усі ціни 20 →Душовий набір IMPRESE HYDRANT НИКЕЛЬ ZMK031806100 | 5 289 грн. |
Душовий набір IMPRESE HYDRANT із шлангом 1500мм ручною лійкой 99мм та трим | 5 289 грн. |
Душовий гарнітур Imprese HYDRANT матовий нікель (ZMK031806100) ZMK03180610 | 5 289 грн. |
Душевой набор Imprese HYDRANT ZMK031806100 (60391) 194174 | 5 289 грн. |
Набiр душовий Imprese HYDRANT, нікель ZMK031806100 | 3 702 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →