Душовий набір Hansgrohe WallStoris Bundle 105 EcoSmart 24291700
Відео 1Фото 6 |
Hansgrohe WallStoris Bundle 105 EcoSmart 24291700 |
|
Гачки, полиці та кошики WallStoris можна легко прикріпити до настінної штанги одним клацанням. Завдяки цій модульній системі організації ви можете знімати та переміщувати будь-які аксесуари. Грязеуловлюючий фільтр, що промивається, в ручному душі.
Штанга підходить для горизонтальної та вертикальної установки за допомогою клею або дриля. Штанга витримує навантаження 5 кг. Поворотне з'єднання: шарнірний з'єднувач запобігає заплутуванню душового шлангу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe WallStoris Bundle 105 EcoSmart 24291700
Усі ціни 21 →Душовий набір Hansgrohe WallStoris чорний матовий 24291670 | 5 509 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe WallStoris 3jet Activation EcoSmart білий матов | 5 509 грн. |
Набір для душу Hansgrohe Wallstoris (24291670) 24291670 | 5 509 грн. |
Душовий набір HANSGROHE WALLSTORIS / штанга для душу / 70см / чорний / мат | 5 509 грн. |
Душевой гарнитур Hansgrohe WallStoris 3jet Activation EcoSmart белый матов | 5 509 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →