Змішувач Imprese Hydrant ZMK031806010
Imprese Hydrant ZMK031806010 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Hydrant ZMK031806010
Усі ціни 20 →Змішувач для умивальника Imprese Hydrant ZMK031806010 | 6 407 грн. |
Imprese Imprese Hydrant ZMK031806010 60059 | 6 407 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний IMPRESE HYDRANT сатин латунь ZMK031 | 6 407 грн. |
Змішувач для раковини IMPRESE HYDRANT матовий нікель (ZMK031806010) ZMK031 | 6 407 грн. |
Змішувач для раковини Imprese HYDRANT, 35 мм ZMK031806010 | 4 485 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →