Змішувач Imprese Hydrant ZMK031806040
Imprese Hydrant ZMK031806040 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Hydrant ZMK031806040
Усі ціни 21 →ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ IMPRESE HYRDANT НИКЕЛЬ ZMK031806040 | 8 858 грн. |
Imprese Imprese Hydrant ZMK031806040 60379 | 8 858 грн. |
Змішувач у ванну одновентильний литий IMPRESE HYDRANT сатин латунь ZMK0318 | 8 858 грн. |
Змішувач для ванни Imprese HYDRANT матовий нікель (ZMK031806040) ZMK031806 | 8 858 грн. |
Змішувач для ванни Imprese HYDRANT, 35 мм ZMK031806040 | 7 432 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →