Пральна машина Whirlpool NTDLR 7220LS PL/N білий (859991620600)
Фото 14 |
Whirlpool NTDLR 7220LS PL/N білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool NTDLR 7220LS PL/N білий
Усі ціни 12 →Пральна машина автоматична Whirlpool NTDLR 7220LS PL/N | 14 244 грн. |
Стиральная машина Whirlpool Ntdlr 7220LS PL-N | 14 892 грн. |
Whirlpool NTDLR7220LS PL/N | 12 510 грн. |
Whirpool NTDLR 7220LS PL-N | 12 890 грн. |
Стиральная машина Whirpool NTDLR 7220 LS PL-N | 14 013 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →