Вбудована мікрохвильова піч Interline MWA 320 SSA BA
Фото 10 |
Interline MWA 320 SSA BA 2020 рікавтоприготування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline MWA 320 SSA BA
Вбудована мікрохвильова піч INTERLINE MWA 320 SSA BA | 8 399 грн. |
Interline MWA 320 SSA BA офіційна гарантія | 9 299 грн. |
INTERLINE MWA 320 SSA BA | 8 599 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Interline MWA 320 SSA BA | 8 099 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →