Ланцюгова пила Intertool DT-2209
Intertool DT-2209 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool DT-2209
Усі ціни 13 →Мотопила цепная Intertool DT-2209 | 2 330 грн. |
Бензопила ланцюгова Intertool (DT-2209) | 2 519 грн. |
Intertool Intertool DT-2209 118675 | 2 799 грн. |
Бензопила (мотопила) цепная 2.2 кВт., 52 см3, шина 45 см., 3200 об/мин INT | 2 799 грн. |
Бензопила ланцюгова 2.6 кВт., 58 см3, шина 45 см/18", шаг 0,325", мін/макс | 2 799 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди