Пальник Intertool GB-0025
Відео 1Фото 8 |
Intertool GB-0025 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GB-0025
Усі ціни 17 →Intertool Intertool GB-0025 128602 | 149 грн. |
Intertool Горелка газовая Intertool регулятор, сопло D=30мм (GB-0025) | 169 грн. |
Пальник газовий з регулятором Intertool GB-0025s - 30 мм (DR-000016395) TR | 169 грн. |
Пальник газовий регулятор, сопло D=30мм INTERTOOL GB-0025 | 149 грн. |
Пальник газовий, регулятор, сопло D=30 мм INTERTOOL GB-0025 | 318 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості газової лампи / різака Intertool GB-0025:
- Діаметр мундштука — 30 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →