Лампа паяльна Intertool GB-0031
Відео 1Фото 9 |
Intertool GB-0031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GB-0031
Усі ціни 12 →Intertool Intertool GB-0031 128595 | 449 грн. |
Intertool Лампа паяльная бензиновая Intertool 1.0л (GB-0031) | 474 грн. |
Лампа паяльна Intertool бензинова 1.0 л (GB-0031) | 449 грн. |
Лампа паяльна бензинова 1.0 л INTERTOOL GB-0031 | 449 грн. |
Лампа паяльна бензинова 1.0 л INTERTOOL GB-0031 | 549 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →