Лампа паяльна Intertool GB-0032
Відео 1Фото 10 |
Intertool GB-0032 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GB-0032
Усі ціни 11 →Intertool Intertool GB-0032 128596 | 499 грн. |
Лампа паяльная бензиновая 1.5 л INTERTOOL GB-0032 | 499 грн. |
Intertool Лампа паяльная бензиновая Intertool 1.5л (GB-0032) | 503 грн. |
Лампа паяльна бензинова Intertool GB-0032 1.5 л | 499 грн. |
Лампа паяльна бензинова 1.5 л INTERTOOL GB-0032 | 579 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →