Пальник Intertool GB-0047
Фото 7 |
Intertool GB-0047 |
|
Діаметр сопла 76 мм. пальник з клапаном подачі газу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GB-0047
Усі ціни 9 →Intertool Intertool GB-0047 129429 | 459 грн. |
Горелка газовая с регулятором и клапаном 830мм, сопло 138мм, Ø76мм. INTERT | 459 грн. |
Intertool Горелка газовая Intertool с регулятором и клапаном 830мм, сопло | 452 грн. |
Пальник газовий Intertool з регулятором та клапаном 830 мм (GB-0047) | 459 грн. |
Пальник газовий Intertool 76 x 830 мм з клапаном (GB-0047) | 530 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →