Пальник Intertool GB-0040
Фото 8 |
Intertool GB-0040 |
|
Діаметр сопла 45 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GB-0040
Intertool Intertool GB-0040 129422 | 319 грн. |
Intertool Горелка газовая Intertool с регулятором 595мм, сопло 110мм, D45м | 319 грн. |
Пальник газовий Intertool з регулятором 595 мм (GB-0040) | 319 грн. |
Пальник газовий Intertool 45 x 595 мм (GB-0040) | 319 грн. |
Пальник газовий з регулятором 595мм, сопло 110мм, 45мм. INTERTOOL GB-0040 | 319 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →