Ручний розпилювач Intertool GE-0002
Intertool GE-0002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0002
Пістолет-розпилювач Intertool 8-ми функціональний (GE-0002) | 169 грн. |
Пистолет-распылитель для полива Intertool 8 функций x 1 адаптер x 2 коннек | 152 грн. |
Пістолет для поливу (Intertool) з конекторами (8 функціональний) GE-0002 | 225 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу, 8 функцій + адаптер з різьбленням 1/2", 3/ | 159 грн. |
Розпилювач для поливання INTERTOOL GE-0002 Пістолет поливальний 8 режимів | 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →