Ручний розпилювач Intertool GE-0022
Intertool GE-0022
Тип
насадка Тип насадки
форсунка Матеріал корпуса
пластик Матеріал насадки
пластик Діаметр шланга
3/4" Вага
74 г Дата додавання на E-Katalog
квітень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool GE-0022
Насадка для поливу Intertool для конектора 3/4" (GE-0022) Маркетплейс: Rozetka.ua
INPLAY
З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
80 грн.
Наконечник насадка для поливального шланга Intertool на конектор 3/4" GE-0022 Маркетплейс: Rozetka.ua
Verdeluxe
З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
61 грн.
Насадка для поливу Intertool для конектора 3/4" (GE-0022) Маркетплейс: Rozetka.ua
Global Sales
З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
137 грн.
Насадка для поливу, 3/4", плавне регулювання потоку води INTERTOOL GE-0022 Маркетплейс: Rozetka.ua
R-base
З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
68 грн.
Насадка для поливу Intertool для конектора 3/4" (GE-0022) Маркетплейс: Rozetka.ua
Спец
З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
53 грн.
Динаміка цін на Intertool GE-0022