Ручний розпилювач Intertool GE-0004
Intertool GE-0004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0004
Усі ціни 8 →Intertool Intertool GE-0004 122443 | 269 грн. |
Пістолет-розпилювач хромований Intertool 8-ми функціональний (GE-0004) | 269 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу Intertool 8 функціональний (GE-0004) | 269 грн. |
Пістолет поливальний Intertool 8 функцій ХРОМ (GE-0004) | 307 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу INTERTOOL GE-0004 | 299 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →