Ручний розпилювач Intertool GE-0012
Intertool GE-0012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0012
Усі ціни 12 →Intertool Intertool GE-0012 122446 | 249 грн. |
Пістолет-розпилювач Intertool з плавним регулюванням потоку води (GE-0012) | 229 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу з плавним регулюванням потоку води. ABS, PP | 349 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу з плавним регулюванням потоку води. ABS, PP | 229 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу Intertool (GE-0012) | 249 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →