Ручний розпилювач Intertool GE-0016
Intertool GE-0016 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0016
Усі ціни 11 →Intertool Intertool GE-0016 122452 | 149 грн. |
Пістолет-розпилювач Intertool 3 режиму з плавним регулюванням потоку води | 149 грн. |
Пистолет-распылитель для полива, плавная регулировка потока воды + адаптер | 238 грн. |
Набір з пістолетом для поливу Intertool 1/2" (GE-0016) | 149 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу INTERTOOL GE-0016 | 169 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →