Зрошувач Intertool GE-0054
Intertool GE-0054 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0054
Усі ціни 14 →Intertool Intertool GE-0054 122462 | 89 грн. |
Дощівник круговий з обертовою голівкою Intertool (GE-0054) | 109 грн. |
Дощувальний пристрій круговий з головкою, що обертається на колі. PP, ABS | 179 грн. |
Дощувальний пристрій круговий з головкою, що обертається на колі. PP, ABS | 142 грн. |
Дощувальний пристрій круговий з обертаною головкою на кілку. PP, ABS INTER | 79 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →