Зрошувач Intertool GE-0058
Фото 4 |
Intertool GE-0058 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0058
Усі ціни 8 →Intertool Intertool GE-0058 129477 | 69 грн. |
Зрошувач статичний круговий INTERTOOL GE-0058 | 169 грн. |
Зрошувач статичний круговий INTERTOOL GE-0058 | 69 грн. |
Дощувач статичний круговий на милиці Intertool Куля (GE-0058) | 69 грн. |
Дождеватель Intertool статичний на костыле куля (GE-0058) | 69 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →