Зрошувач Intertool GE-0051
Intertool GE-0051 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0051
Усі ціни 12 →Intertool Intertool GE-0051 122459 | 99 грн. |
Дощувач пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на милиці, коло/сектор | 158 грн. |
Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на кілку, | 199 грн. |
Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на кілку, | 99 грн. |
Дощуватель пульсуючий на костыле Intertool (GE-0051) | 99 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →