Зрошувач Intertool GE-0073
Intertool GE-0073 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0073
Усі ціни 7 →Intertool Intertool GE-0073 122469 | 129 грн. |
Дощівник восьмипозиційний на базі Intertool (GE-0073) | 119 грн. |
Дощувальний пристрій восьмипозиційний на базі "сонечко", для восьми різних | 119 грн. |
Дощувач восьмипозиційний на базі Intertool (GE-0073) | 129 грн. |
Дощуватель восьмипозиционный INTERTOOL GE-0073 | 139 грн. |
Дощувальний пристрій восьмипозиційний на базі "сонечко", для восьми різних | 129 грн. |
Дождеватель Intertool восьмипозиционный на базі "божа корівка" (GE-0073) | 129 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →