Зрошувач Intertool GE-0052
Intertool GE-0052 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0052
Усі ціни 12 →Intertool Intertool GE-0052 122460 | 299 грн. |
Дощівник пульсувальний з повною/частковою зоною поливу Intertool (GE-0052) | 289 грн. |
Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на кілку, | 399 грн. |
Дощувач пульсуючий на милиці Intertool (GE-0052) | 299 грн. |
Дощуватель пульсуючий INTERTOOL GE-0052 | 324 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →