Зрошувач Intertool GE-0065
Intertool GE-0065 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0065
Усі ціни 6 →Intertool Intertool GE-0065 122458 | 69 грн. |
Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу, коло/сект | 69 грн. |
Дощувач пульсуючий Intertool (GE-0065) | 69 грн. |
Дощуватель пульсуючий INTERTOOL GE-0065 | 79 грн. |
Дощувач пульсуючий з повною/частковою зоною поливу Intertool 12 м (GE-0065 | 69 грн. |
Дождеватель Intertool пульсуючий до 12 м (GE-0065) | 69 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →