Домкрат Intertool GT0053
Відео 1Фото 7 |
Intertool GT0053 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GT0053
Усі ціни 6 →Домкрат INTERTOOL GT0053 | 838 грн. |
Intertool Домкрат бутылочный Intertool одноштоковый 5т в кейсе (GT0053) | 709 грн. |
INTERTOOL GT0053 | 1 080 грн. |
Домкрат гідравлічний Intertool 5 т х 355 мм одноштоковый (в кейсі) (GT0053 | 1 049 грн. |
Домкрат INTERTOOL GT0053 "стовпець" одноштоковий 5 т, у валізі | 879 грн. |
Домкрат гідравлічний Intertool 5 т х 355 мм одноштоковий (в кейсі) (GT0053 | 1 049 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →