Фарбопульт Intertool PT-0301
Фото 5 |
Intertool PT-0301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool PT-0301
Усі ціни 6 →Краскопульт пневматический HP MINI, форсунка 0.5мм, верхний металлический | 319 грн. |
Фарбопульт Intertool PT-0301 | 287 грн. |
Фарборозпилювач Intertool міні 0.5 мм (PT-0301) | 319 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач HP MINI, форсунка 0.5 мм, верхній металевий б | 319 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач INTERTOOL HP MINI 0,5 мм PT-0301 | 319 грн. |
Фарбопульт пневматичний HP MINI, форсунка 0.5мм, верхній металевий бачок 2 | 319 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →