Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Будівництво   /   Фарбопульти   /   Intertool

Фарбопульт Intertool PT-0205

Фото - Фарбопульт Intertool PT-0205
Фото 7
Intertool PT-0205
Тип пристрою
фарбопульт
Тип
пневматичний
Номінальний тиск
5 бар / 3.5 — 5 бар /
Витрата повітря
200 л/хв
Діаметр сопла
1.5 мм
Розпилення
пневматичне
Система розпилення
HP (High Pressure)/CONV (конвенциональная)
Резервуар
верхній
Об'єм резервуара
600 мл
Матеріал резервуара
метал
Вага
0.9 кг
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool PT-0205

Фарбопульт пневматичний HP, форсунка 1.5 мм, верхній металевий бачок 600 мл, 5 bar INTERTOOL PT-0205 PT0205

Призначення Фарбопульт PT-0205 використовується для різних фарбувальних робіт, ідеально підходить для побутових завдань з фарбування стін, парканів, гаражів та інших об'єктів. Завдяки високій швидкості повітряного потоку забезпечується дивовижна швидкість покриття поверхні ЛФМ. Продуктивний Виготовлений за технологією HP, т... щеобто працює з високим рівнем тиску та
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
342 грн.

Фарбопульт пневматичний HP, форсунка: 1,5 мм, верхній металевий бачок: 600 мл, 5 бар INTERTOOL (PT-0205) UA PT-0205

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
429 грн.

Фарбопульт пневматичний Intertool верхній бак метал 600 мл d=1.5 мм PT-0205

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
488 грн.

Динаміка цін на Intertool PT-0205