Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Електроінструмент   /   Дрилі й шурупокрути   /   Intertool

Дриль-шурупокрут Intertool Storm WT-0350

Фото - Дриль / шурупокрут Intertool Storm WT-0350
Фото 12
Intertool Storm WT-0350
Основне
Тип пристроюдриль-шурупокрут
Конструкціяпістолетна
Характеристики
Кількість обертів450/1500 об/хв
Крутний момент35 Нм
з регулюванням
21 ступенів
Редуктор2-швидкісний
Кількість швидкостей2
Реверсповзунковий
Патрон
Тип патронашвидкозатискний
Діаметр патрона13 мм
Макс. ⌀ свердління дерева30 мм
Макс. ⌀ свердління металу13 мм
Захисні функції
Гальмо двигуна
Функції та можливості
Функціїпідсвічування
Комплектаціякейс (сумка)
зарядний пристрій WT-0344
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Напруга батареї20 В
Ємність акумулятора2 Агод
Модель акумулятораWT-0340
Сумісні акумуляториWT-0340, WT-0341
Час зарядки60 хв
Офіційний сайтua.intertool.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2021

Дриль-шуруповерт із двома швидкостями (450/1500 об/хв) та крутним моментом 35 Нм (з можливістю регулювання). Може використовуватися для свердління деревини та металу (отвори до ⌀30 мм та ⌀13 мм відповідно), збирання меблів та дерев'яних конструкцій, виконання монтажних операцій, ремонту автомобілів та інших завдань. У металевий патрон, встановлений на шуруповерті Intertool Storm WT-0350, можна вставляти свердла діаметром від 2 до 13 мм і всі види шестигранних насадок, призначених для роботи з кріпленням.

Світлодіодне підсвічування, вбудоване в нижню частину рукоятки і спрямоване на робочу зону, дозволяє свердлити отвори або крутити шурупи та шурупи в місцях з недостатнім освітленням. У комплекті є акумуляторна батарея ємністю 2 Ач, зарядний пристрій та пластиковий кейс для зберігання та перенесення шуруповерта з усіма приладдями та аксесуарами, які можуть знадобитися для роботи.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool Storm WT-0350

Усі ціни 7 →

Дриль-шурупокрут акумуляторний 20 В, 35 Nm, 0-450/0-1500 об/хв., 2-13 мм, Li-Ion, 2.0 Аг, ЗП 2 А, кейс INTERTOOL WT-0350 WT0

Акумуляторний дриль-шурупокрут INTERTOOL WT-0350 використовується для швидкого і ефективного закручування різнома... щенітних кріплень. Інструмент підходить для виконання як професійних, так і побутових завдань. Це відмінний помічник для різних монтажних робіт, збирання меблів та інших конструкцій, а також свердління отворів у різних матеріалах. Особливості - Крутний момент 35 Нм
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
2 851 грн.

Дриль-шуруповерт Intertool WT-0350

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
2 699 грн.

Шуруповерт Intertool WT-0350

Призначення: профессиональный / Тип інструмента: дрель-шуруповерт / Тип патрона: быстрозажимной / Харчування: от аккумулятора... ще/ Діаметр патрона: 13 мм / Макс. число оборотів холостого ходу: 1500 об/мин / Тип акумулятора: Li-Ion
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 610 грн.

Шурупокрут Intertool WT-0350

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись

Intertool Intertool WT-0350

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 749 грн.

Дриль-шурупокрут акумуляторний 20 В, 35 Nm, 0-450/0-1500 об/хв, 2-13 мм, Li-ion, 2,0 Ач, ЗП 2 A, кейс INTERTOOL (WT-0350) UA

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
2 999 грн.

Шуруповерт акумуляторний Intertool WT-0350 20В x 2Ач Li-Ion Storm

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 393 грн.

Динаміка цін на Intertool Storm WT-0350

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна