Біти / торцеві голівки Intertool VT-0058
Intertool VT-0058 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool VT-0058
Усі ціни 9 →Intertool Intertool VT-0058 | 49 грн. |
Торцеві насадки 6-гранні Intertool 8*36мм 5шт VT-0058 | 53 грн. |
Комплект торцевих отверточних насадок 8x36 мм - 5 шт. INTERTOOL VT-0058 | 49 грн. |
Комплект насадок до торцевих викруток 8 x 36 мм уп. 5 штук. INTERTOOL VT-0 | 149 грн. |
Набір біт INTERTOOL 8х36мм 5шт (VT-0058) | 49 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →