Біти / торцеві голівки Intertool VT-0032
Intertool VT-0032 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool VT-0032
Усі ціни 6 →Комплект отверточних насадок 4 мм 1/4"x 25 мм - 25 шт. INTERTOOL VT-0032 | 130 грн. |
Комплект викруткових насадок 4 мм 1/4" x 25 мм - 25 шт. INTERTOOL VT-0032 | 230 грн. |
Комплект отверточних насадок 4мм 1/4"х25мм INTERTOOL VT-0032 | 150 грн. |
Комплект викруткових насадок 4 мм 1/4" x 25 мм - 25 шт. INTERTOOL VT-0032 | 130 грн. |
Комплект викруткових насадок 4мм 1/4"x25мм INTERTOOL VT-0032 | 130 грн. |
Комплект насадок для викруток 4 мм 1/4" x 25 мм уп. 25 од. INTERTOOL VT-00 | 143 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →