Біти / торцеві голівки Intertool Storm VT-0201
Фото 5 |
Intertool Storm VT-0201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm VT-0201
Усі ціни 8 →Intertool Intertool VT-0201 | 119 грн. |
Комплект викруткових насадок PH1 1/4"*50мм, ACR, S2, уп. 5шт., STORM INTER | 219 грн. |
Набір біт INTERTOOL STORM PH1 1/4" х50мм 5шт (VT-0201) | 119 грн. |
Біта Intertool PH1 x 50 мм Storm (5 шт.) (VT-0201) | 124 грн. |
Комплект насадок викруткових PH1 1/4 "* 50мм, ACR, S2, уп. 5од., STORM INT | 139 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →