Біти / торцеві голівки Intertool ET-6024
Фото 8 |
Intertool ET-6024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool ET-6024
Усі ціни 18 →Набір торцевих головок із тріскачкою Intertool ET-6024 20шт | 4 599 грн. |
Набор инструмента Intertool ET-6024 | 4 072 грн. |
Комплект інструментів Intertool 20 предметів (ET-6024) | 4 499 грн. |
Intertool Intertool ET-6024 123520 | 4 999 грн. |
Набор инструмента 3/4, 20 ед (гол. 19-50 мм) металлический кейс INTERTOOL | 4 999 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →