Біти / торцеві голівки Intertool HT-0430
Intertool HT-0430 |
|
Рукоятка викрутки — ударна
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0430
Усі ціни 8 →Отвертка ударная с комплектом насадок 6 ед. INTERTOOL HT-0430 | 259 грн. |
Intertool Отвертка ударная Intertool с комплектом насадок 6шт (HT-0430) | 289 грн. |
Викрутка ударна Intertool з комплектом насадок 6 предметів (HT-0430) | 269 грн. |
Викрутка Intertool HT-0430s – ударна 6 од. (DR-000004482) TRG-145961 | 293 грн. |
Викрутка ударна з комплектом насадок INTERTOOL HT-0430 | 289 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →