Біти / торцеві голівки Intertool VT-0020
Intertool VT-0020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool VT-0020
Комплект отверточних насадок PZ0 1/4"x 25 мм - 25 шт. INTERTOOL VT-0020 | 139 грн. |
Комплект насадок до викруток PZ0 1/4" x 25 мм уп. 25 од. INTERTOOL VT-0020 | 239 грн. |
Комплект викруткових насадок PZ0 1/4"x 25 мм - 25 шт. INTERTOOL VT-0020 (8 | 139 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →