Біти / торцеві голівки Intertool ET-6026
Фото 4 |
Intertool ET-6026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool ET-6026
Усі ціни 20 →Набір торцевих головок із тріскачкою Intertool ET-6026 26шт | 6 099 грн. |
Профессиональный набор инструментов Intertool ET-6026 | 6 154 грн. |
Комплект інструментів професійний Intertool 26 предметів (ET-6026) | 6 749 грн. |
Intertool Intertool ET-6026 114300 | 7 499 грн. |
Профессиональный набор инструментов 3/4, 26 ед INTERTOOL ET-6026 | 7 499 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →