Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Intex

Каркасний басейн Intex 56452

Фото - Каркасний басейн Intex 56452
Intex 56452
Колір
Об'єм
0.8 м³
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
183х183х38 см
Дата додавання на E-Katalog
травень 2015
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Intex 56452

Усі ціни 61 →

Басейн дитячий каркасний Intex 56452-1 «Океан», 183 х 38 см, з кульками 10 шт.

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
604 грн.

Басейн Океан, 183x38 см, 958 л при 80 наповненні, 56452

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
690 грн.

Дитячий басейн Intex 56452 183х38 см (Intex 56452)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
799 грн.

Басейн дитячий каркасний Intex 56452-2 «Океан», 183 х 38 см, з кульками 10 шт, підстилкою

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
798 грн.

Басейн дитячий каркасний Intex 56452-3 «Океан», 183 х 38 см, з кульками 10 шт, тентом, підстилкою

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
1 028 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 56452