Надувний човен Intex Excursion 4 Boat Set (68324)
Відео 3Фото 4 |
Intex Excursion 4 Boat Set 315 см366 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex Excursion 4 Boat Set
Усі ціни 13 →Надувний човен EXCURSION 4 Set Іntex 68324 (315 x 165 x 43см) INT-68324 | 7 856 грн. |
Чотиримісний надувний човен Intex 68324 Excursion 4 Set, 315 х 165 см, (ве | 6 399 грн. |
Надувна лодка EXCURSION 4 Set Іntex 68324 (315 x 165 x 43см) | 7 720 грн. |
Чотиримісний моторно-гребний надувний човен Intex Excursion 4 Set Original | 7 976 грн. |
4-місний човен для риболовлі та прогулянок EXCURSION 4 Intex 68324 | 7 370 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intex Excursion 4 Boat Set
Ціни на Intex Excursion 4 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Excursion 4 Boat Set | від 6 399 грн. | 13 пропозицій | ||
Intex Excursion 5 Boat Set | від 7 199 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →