Електрогенератор Iron Angel EG 7500ME (2001258)
Фото 13 |
Iron Angel EG 7500ME |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iron Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iron Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iron Angel EG 7500ME
Усі ціни 7 →Бензиновый генератор Iron Angel EG 7500 ME (2001258) 154146 | 21 994 грн. |
Генератор бензиновий Iron Angel EG 7500 ME 101320-37 | 21 994 грн. |
Бензиновий генератор Iron Angel EG7500MЕ | 22 800 грн. |
Генератор бензиновый Iron Angel EG 7500 ME | 21 994 грн. |
Iron Angel Генератор бензиновий 1 ф 7.5 кВт IRON ANGEL EG 7500МЕ | 40 244 грн. |
Бензиновий генератор Iron Angel EG 7500 ME | 20 380 грн. |
Бензиновий генератор Iron Angel EG 7500 ME (2001258) | 22 827 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →