Електрогенератор Volt Polska HEXA-GEN 3500 (6GEN3500A1)
Фото 10 |
Volt Polska HEXA-GEN 3500 |
|
Бензиновий генератор, який за потужністю належить до середнього класу. Розрахований на обслуговування навантаження до 3 кВт та має дві розетки 230 В для підключення споживачів електроенергії, а також клеми виходу 12 В. Основний робочий орган генератора Volt Polska HEXA-GEN 3500 – це 4-тактний бензиновий ДВС, що працює у парі із синхронним альтернатором. Двигун має робочий об'єм 210 см3 та потужність 7 к.с. Споживання палива становить 1.5 л/год, а паливний бак вміщує 15 літрів бензину. У генератора відкидні ручки та колеса, завдяки яким 40-кг апарат можна переміщати по будмайданчику або ділянці силами однієї людини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Купити Volt Polska HEXA-GEN 3500
Усі ціни 11 →Volt Polska HEXА-GEN 3500 3,5 kWt офіційна гарантія 24 мiс | 5 999 грн. |
Бензиновий генератор VOLT POLSKA HEXА-GEN 3500 (6GEN3500A1) HEXА-GEN 3500 | 8 999 грн. |
Volt HEXA-GEN 3500W (6GEN3500A1) | 8 884 грн. |
Бензиновий генератор Volt Polska HEXА-GEN 3500 (6GEN3500A1) | 6 850 грн. |
Бензиновий генератор Volt Polska HEXА-GEN 3500 (6GEN3500A1) | 6 070 грн. |
Відмінний генератор за свої гроші, відчувається по роботі та надійності, що Європейська збірка, а не Китай. У відгуках бачу, що людині впарили якусь підробку, тому що продукт дійсно добротний і це відразу видно. Відмінна робоча конячка, працює досить тихо. Є транспортувальні колеса. Ні, все працює! Игорь: користуюся Volt Polska HEXA-GEN 3500 більше року |
Продав мені цей жах Сергій із компанії ПерміКо. Запевняв, що якість – мама не журись! І що я побачив? Розпакую - бак незабарвлений, всі труби рами чи то подерті, чи незабарвлені. Рама вдарена знизу та так, що труба погнута. Повідомив про це продавця - валить все на Нову Пошту. Перші враження - що зібрали генератор десь у підворотні, навіть не в Китаї, і він повинен коштувати 5000грн, але не 9500 грн. AVR немає, як запевняв мене продавець. Запустив Слава Богу, трохи покачав, потім навантажив - морозилка, холодильник, світло, чую, як двигун стає. Як його можна навантажити до 3,5 кВт - згорить! Ніч простояв із незакритим краником бензобака – бензин через повітряний фільтр закапав. Здзвонювався з продавцем - каже: "Не влаштовує - відправляйте на сервіс - у нас з цією моделлю проблем не було. Гроші Вам на карту переведемо" Поставив, боюся залишитися без грошей, і без генератора! Ні цю модель, ні продавця не рекомендую; Новий Зібраний у підворітті! Владимир Емченко: користуюся Volt Polska HEXA-GEN 3500 менше місяця |