Електрогенератор Iron Angel EG 2000IS
Фото 5 |
Iron Angel EG 2000IS |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iron Angel EG 2000IS
Генератор бензиновий інверторний Iron Angel EG 2000 IS 101320-38 | 16 402 грн. |
Інверторний генератор Iron Angel EG2000IS | 14 921 грн. |
Генератор бензиновый инверторный Iron Angel EG 2000 IS | 16 402 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →