Powerbank iWalk Secret 4500 (DBS4500L)
Фото 24 |
iWalk Secret 4500 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iWalk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iWalk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iWalk Secret 4500
Усі ціни 8 →Зовнішній акумулятор iWalk Power Bank Secret 4500mAh Silver (DBS4500L) | 1 437 грн. |
Внешний аккумулятор iWalk Power Bank Secret 4500mAh Silver (DBS4500L) | 1 437 грн. |
iWalk Secret 4500 mAh 7.5W Silver (DBS4500L) | 909 грн. |
Внешний аккумулятор iWalk Secret 4500mAh Silver | 1 399 грн. |
Зовнішній акумулятор iWalk Power Bank Secret 4500mAh Black (DBS4500L) | 1 437 грн. |
ще 3 пропозиції