Powerbank Borofone BJ33C
Фото 11 |
Borofone BJ33C 40000 мАгод50000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BJ33C
Усі ціни 6 →Повербанк Borofone 40000 mAh 30W Black BJ33C (6941991102363) | 1 224 грн. |
Borofone BJ33 Creed 10 000 mAh Black 000000678191 | 419 грн. |
Borofone BJ33CB | 3 428 грн. |
Borofone BJ33C 40000mAh PD30W White | 1 069 грн. |
Повербанк Borofone 40000 mAh 30W White BJ33C (6941991102370) | 1 161 грн. |
Borofone BJ33C 40000mAh PD30W Black | 1 069 грн. |
Модификації Borofone BJ33C
Ціни на Borofone BJ33C |
---|---|---|---|---|
Borofone BJ33C | від 419 грн. | 6 пропозицій | ||
Borofone BJ33D | від 1 194 грн. | 5 пропозицій |