Навушники
Jabra Engage 75 Mono
Відео 4Фото 5 |
Jabra Engage 75 Mono |
|
В гарнітурі вбудований індикатор зайнятості, який можна використовувати для інформування колег.
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Engage 75 Mono
Усі ціни 7 →Гарнітура Jabra Engage 75 Mono (9556-583-111) | 18 450 грн. |
Безпровідні навушники Jabra Engage 75 Mono 9556-583-111 | 17 745 грн. |
Jabra Engage 75 Mono Zestaw bezprzewodowy na jedno ucho | 11 520 грн. |
Jabra Engage 75 Mono Zestaw bezprzewodowy na jedno ucho | 11 808 грн. |
Jabra Engage 75 Mono Zestaw bezprzewodowy na jedno ucho | 12 096 грн. |
Jabra Engage 75 Mono | 18 518 грн. |
Jabra Engage 75 Mono | 19 598 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →