Навушники
Jabra Evolve 65e UC (6599-629-109)
Відео 5Фото 13 |
Jabra Evolve 65e UC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve 65e UC
Навушники з мікрофоном Jabra Evolve 65e UC Link370 (6599-629-109) 6599-629Внутрішньокана Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 7 526 грн. |
Jabra Evolve 65e UC | 9 307 грн. Під замовлення Див. умови |
Наушники с микрофоном Jabra Evolve 65e UC Link370 (6599-629-109) 6599-629-Внутриканальные наушники внутриканальные наушникиВнутрик Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 7 522 грн. |
Серія Jabra Evolve (офісні)Порівняти в таблиці →
від 7 066 грн.
офісні, накладні, відкриті, комбіновані, знімний кабель, USB A, Bluetooth v 5.0, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 35 год, з кейсом + адаптер
від 9 129 грн.
офісні, накладні, відкриті, комбіновані, знімний кабель, USB C, Bluetooth v 5.2, активне шумозаглушення, складаються, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 20 год, з кейсом + 15 год з підсвічуванням BusyLight
від 4 325 грн.
офісні, накладні, закриті, дротові, USB C, 20 – 20000 Гц, акумулятор: з кейсом + 100 – 14000 Гц режим розмови
від 1 580 грн.
офісні, один навушник, накладні, відкриті, дротові, USB C
від 5 999 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, Bluetooth v 4.2, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 13 год
від 3 040 грн.
офісні, накладні, закриті, бездротові, USB A, Bluetooth v 4.0, NFC, 70 – 20000 Гц, акумулятор: до 12 год, з кейсом + передавач
від 1 968 грн.
офісні, один навушник, накладні, закриті, дротові, 2х3.5 мм, USB A, 1.2 м, 150 – 7000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + зовнішня звукова карта
від 7 330 грн.
офісні, накладні, напіввідкриті, комбіновані, знімний кабель, USB C, Bluetooth v 5.0, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 35 год
від 2 775 грн.
офісні, один навушник, накладні, закриті, бездротові, USB A, Bluetooth v 4.0, NFC, 70 – 20000 Гц, акумулятор: до 10 год, з кейсом + передавач
від 1 679 грн.
офісні, накладні, відкриті, дротові, USB A, 80 – 16000 Гц
від 9 220 грн.
офісні, накладні, відкриті, комбіновані, знімний кабель, USB A, Bluetooth v 5.2, активне шумозаглушення, складаються, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 20 год, з кейсом + 15 год з підсвічуванням BusyLight
від 16 359 грн.
офісні, накладні, відкриті, комбіновані, знімний кабель, USB C, Bluetooth v 5.2, активне шумозаглушення, складаються, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 20 год, з кейсом + 15 год з підсвічуванням BusyLight
від 7 528 грн.
офісні, накладні, закриті, бездротові, USB A, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 15 год, з кейсом + 150 – 6800 Гц режим розмови
від 3 423 грн.
офісні, накладні, закриті, дротові, 2х3.5 мм, USB A, 1.2 м, 70 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + зовнішня звукова карта
від 4 290 грн.
офісні, накладні, закриті, дротові, 2х3.5 мм, USB C, 1.2 м, 70 – 20000 Гц, 32 Ом
від 7 522 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, Bluetooth v 4.2, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 13 год
від 9 278 грн.
офісні, накладні, відкриті, комбіновані, знімний кабель, USB A, Bluetooth v 5.0, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 35 год, з кейсом + адаптер
від 1 811 грн.
офісні, накладні, закриті, дротові, 2х3.5 мм, USB A, 1.2 м, 150 – 7000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + зовнішня звукова карта
від 21 935 грн.
офісні, накладні, закриті, бездротові, USB A, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 33 год, з кейсом + передавач
від 12 060 грн.
офісні, накладні, закриті, бездротові, USB A, Bluetooth v 4.2, активне шумозаглушення, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 14 год, з кейсом + передавач
Відеоогляди
Jabra Evolve 65e - Mic Test!
30 травня 201920 982 перегляда
Jabra Evolve 65e Unboxing - Is this the cheaper Evolve 75e?
13 травня 201918 493 перегляда
Nimans Jabra Evolve 65e
28 червня 20193 982 перегляда
Jabra Evolve 65e: How to get the best fit & performance | Jabra Support
8 листопада 20197 142 перегляда
Jabra Evolve 65e - Bluetooth Tony
5 квітня 20197 998 переглядів
Як вибрати навушники
Как выбрать игровую гарнитуру
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
внутрішньоканальні, бездротові, Bluetooth v 4.2, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 13 год
від 6 890 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, Bluetooth v 5.0, AAC, aptX, активне шумозаглушення, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 18 год
від 6 712 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, Bluetooth v 4.2, AAC, aptX, 15 – 22000 Гц, 18 Ом, акумулятор: 86 мАгод, до 6 год
від 6 221 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, Bluetooth v 4.1, NFC, AAC, aptX, 15 – 22000 Гц, 18 Ом, акумулятор: 170 мАгод, до 10 год
від 4 236 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, знімний кабель, Bluetooth v 4.1, 22 – 17500 Гц, 17 Ом, акумулятор: до 8 год
від 7 409 грн.
офісні, внутрішньоканальні, бездротові, USB A, Bluetooth v 4.2, NFC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 14 год, з кейсом + передавач
від 6 848 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: до 4.5 год, з кейсом + без шумопоглинання: 26 год
від 8 017 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, голосовий асистент, захист від вологи, 12 – 44100 Гц, акумулятор: 55 мАгод, до 5 год, з кейсом + без ANC
від 5 279 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth, AAC, активне шумозаглушення, голосовий асистент, захист від вологи, акумулятор: до 6 год, з кейсом + 36 ч без ANC
від 7 341 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.1, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: до 5 год
від 6 500 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aptX, активне шумозаглушення, голосовий асистент, захист від вологи, 5 – 20000 Гц, 20 Ом, акумулятор: до 20 год, з кейсом + 50 год
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 40000 Гц, акумулятор: до 7 год, з кейсом + без шумозаглушення: 25 год