Навушники
Jabra Evolve 40 Stereo USB-C MS (6399-823-189)
Відео 4Фото 5 |
Jabra Evolve 40 Stereo USB-C MS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve 40 Stereo USB-C MS
Усі ціни 7 →Гарнітура Jabra Evolve 40 Stereo USB-C (6399-823-189) | 5 050 грн. |
Навушники Jabra Evolve 40 MS Stereo, USB-C 6399-823-189 | 4 840 грн. |
Гарнитура Jabra EVOLVE 40 MS Stereo, USB-C 6399-823-189 | 4 088 грн. |
Навушники Jabra Evolve 40 USB-C Stereo MS (6399-823-189) | 5 150 грн. |
Специализированная гарнитура Jabra Evolve 40 MS Stereo USB-C (6399-823-189 | 4 023 грн. |
Навушники Jabra Evolve 40 MS Stereo USB-C (6399-823-189) (Jabra EVOLVE 40 | 4 970 грн. |
Спеціалізована гарнітура Jabra Evolve 40 MS Stereo USB-C (6399-823-189) | 4 017 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості навушників Jabra Evolve 40 Stereo USB-C MS:
- Підтримка технології уніфікованих комунікацій
- Індикатор зайнятості
- Evolve 20 Mono MS - модель оптимізована для роботи з Microsoft Teams
- Evolve 20 Mono UC - модель оптимізована для роботи з Unified Communication
РекомендуємоПорівняти в таблиці →