Навушники
Jabra Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo (26699-999-899)
Відео 13Фото 14 |
Jabra Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo |
|
Активне гібридне шумозаглушення, доладна конструкція, тривалий час автономної роботи, індикатор зайнятості BusyLight. Сертифікація Microsoft Teams.
Адаптер з USB A конектором: Jabra Evolve2 65 Flex Link380a MS Stereo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo
Усі ціни 18 →Гарнітура Jabra Evolve2 65 USB-C MS Stereo FLEX (26699-999-899) | 11 925 грн. |
Бездротові навушники Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-C Flex (26699-999-899) | 11 603 грн. |
Наушники Jabra Evolve2 65 Flex Link380c Ms Stereo (26699-999-899) | 11 793 грн. |
Наушники Jabra EVOLVE2 65 MS Stereo USB-C FLEX 26699-999-899 | 9 377 грн. |
Jabra Навушники Jabra Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo (26699-999-899) 2 | 12 498 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →