Jabra Evolve2 65 Stereo USB-A MS
Відео 11Фото 12 |
Jabra Evolve2 65 Stereo USB-A MS |
|
Jabra Evolve2 65 Stereo USB-A MS ― це професійна бездротова гарнітура закритого типу з висококласним висувним мікрофоном, підв'язкою до популярних UC-платформ, відмінною пасивною шумоізоляцією та дизайном, що нагадує швидше молодіжні навушники від JBL, ніж класичні офісні гарнітури. Модель відноситься до вищого цінового сегменту і входить до лінійки елітних офісних гарнітур Jabra Evolve, які розроблені для підвищення концентрації та покращення якості спілкування за голосовим зв'язком.
Для передачі мови використовуються три потужні мікрофони професійного рівня, якісний ЦАП та просунуті алгоритми шумозаглушення. Зручні амбушюри зі шкірозамінника стильно виглядають, забезпечують комфортну посадку на голові протягом робочого дня та забезпечують ефективну пасивну ізоляцію від офісного шуму. Додатково навушники оснастили світлодіодними індикаторами зайнятості, які показують колегам, що ви зайняті або розмовляєте по аудіо зв'язку.
За звучання навушників відповідають 40-мм динамічні драйвери з чутливістю 117 дБ та якісним звучанням по всьому приватному спектру. Не дарма в Jabra вихваляються, що розмили кордон між аудіофільськими варіантами та офісними гарнітурами. Для підключення до ПК або ноутбука можна використовувати бездротовий протокол Bluetooh 5.0 з радіусом дії до 30 метрів, або кабель з адаптером USB A. Вбудований літій-іонний акумулятор дозволяє навушникам працювати близько 35 годин в розмовному режимі, або 37 годин в режимі прослуховування музики. Додаткові можливості передбачають індикатор зайнятості, функцію вимкнення мікрофона, Multipoint-підключення та швидку зарядку. Бонусом є сумісність із усіма лідируючими UC-платформами, включаючи Microsoft Teams.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Купити Jabra Evolve2 65 Stereo USB-A MS
Усі ціни 46 →Гарнітура Jabra Evolve 2 65 Stereo USB-A (26599-999-999) | 10 090 грн. |
Безпровідні навушники Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-A 26599-999-999 | 10 037 грн. |
Наушники Jabra Evolve 2 65 Ms Stereo Black (26599-999-999) | 9 178 грн. |
Наушники Jabra Evolve 2 65 ms Stereo Black (26599-999-999) | 9 421 грн. |
Навушники бездротові Jabra Evolve2 65 MS Stereo Black (26599-999-999) 2659 | 9 279 грн. |