Навушники
Jabra Evolve 75 SE Link 380a MS Stereo Stand (7599-842-199)
Відео 2Фото 8 |
Jabra Evolve 75 SE Link 380a MS Stereo Stand |
|
UC — Unified Communication,
MS — Microsoft Teams.
Аналогічна модель, але із сертифікацією для Unified Communication Jabra Evolve 75 SE Link 380a UC Stereo Stand
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve 75 SE Link 380a MS Stereo Stand
Гарнітура Jabra Evolve 75 SE Stereo + База (7599-842-199) | 16 085 грн. |
Спеціалізована гарнітура JABRA Jabra Evolve 75 SE ME (7599-842-199) 7599-8 | 12 644 грн. |
Jabra Evolve 75 SE Link 380a MS Stereo Stand | 18 450 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →